Privātuma politika

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

EFIJA2 tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos, vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Google Analytics

EFIJA2 tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir EFIJA2  tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs vēlaties, lai EFIJA2 neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm EFIJA2 tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

 

Privātuma politika

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību’’EFIJA-2’’, reģistrācijas numurs: 40103137905, juridiskā adrese: Ganību dambis 21b,Rīga.LV-1005 ir atbildīgs par Jūsu personas datu vākšanu, apstrādi un glabāšanu mūsu vietnē www.efija2.lv. Mēs veicam fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK Par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un LR likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”

Reģistrējoties Pircējam jānorāda pilna, detalizēta un patiesa informācija par sevi.  Pārdevējs atzīst un respektē katras fiziskās personas, kura apmeklējusi e-veikalu, tiesības uz konfidencialitāti. Pārdevējs vāc un izmanto fiziskās personas datus (vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pasta adresi un citus e-veikala reģistrācijas formā norādītos datus) tam, lai pienācīgi izpildītu preču pasūtījumus, risinātu problēmas, kas saistītas ar preču vai piegādes kvalitāti.  Visus par sevi ievadītos datus Jums ir tiesības un iespēja vēlāk izmainīt vai izdzēst bez papildus saskaņošanas. Apstiprinot reģistrācijas formu, Pircējs piekrīt, ka personas dati, kas brīvprātīgi norādīti reģistrācijas formā, tiks kārtoti saskaņā ar šiem noteikumiem.

EFIJA2  Jūsu sniegto informāciju var izmantot, lai ar Jums sazinātos, informētu par darījumu virzību, papildus atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem. Kā arī pirms jebkura pasūtījuma un preču piegādes mums ir tiesības pārbaudīt visu norādīto datu atbilstību patiesībai un vajadzības gadījumā sazināties ar Jums, lai precizētu datus.

Pārdevējam ir tiesības nodot datus trešajām personām tikai tam, lai nodrošinātu pasūtījuma apstrādi un izpildi. Pārdevējam nav tiesību nodot Pircēja personas datus trešajām personām, ja nav saņemta Pircēja atsevišķa piekrišana, izņemot saskaņā ar LR likumdošanu.

Visi no Jums iegūtie personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr Jūs izmantojat Mūsu pakalpojumus, vai arī kamēr Jūs neatsaucat savu piekrišanu, ja Jūsu personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz to. Ilgāks personas datu uzglabāšanas laiks ir pieļaujams, lai izpildītu likumu prasības par dokumentu vai informācijas glabāšanas minimālo termiņu vai arī lai aizsargātu Mūsu likumīgās intereses.

Ja jums ir radušies kādi jautājumi par mūsu drošības politiku, lūdzu sūtiet jautājumus uz e-pastu sales@efija2.lv