Vispārīgie noteikumi

SIA EFIJA 2, reģistrācijas numurs LV40103137905, Juridiska adrese Rīga, Ganību dambis 21b, LV-1005 , lietošanas noteikumi nosaka tīmekļa lapas www.efija2.lv lietošanas kārtību.

 1. Ja Jūs iegādājaties preci efija2.lv mājas lapā, ir uzskatāms, ka Jūs esat iepazinies ar šiem Lietošanas noteikumiem un tiem piekrītat. Piekrītot Lietošanas noteikumiem, Jūs apstiprināt, ka Jums ir tiesības reģistrēties un iegādāties preces interneta veikalā.
 2. Veicot preču pasūtījumu efija2.lv Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma un atgriezt vai mainīt preci. Par atteikumu, atgriešanu vai maiņu, lūdzam mūs informēt pirms atteikuma termiņa beigām, rakstot uz e-pastu sales@efija2.lv vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni +371 26197047, lai saņemtu sīkāku informāciju par pirkuma atgriešanu vai maiņu.
 3. Pirkumus mājas lapā efija2.lv var veikt gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji. Visi pasūtījumi tiek apstrādāti ne vēlāk kā nākamās darba dienas laikā no 09:00 līdz 18:00.
 4. Preču cenas mājas lapā ir norādītas eiro un iekļauj pievienotās vērtības nodokli 21%. Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas.
 5. SIA EFIJA2 patur tiesības mainīt preču cenu, kā arī noteikt precēm speciālo cenu. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir uzrādītas preču pasūtījuma apstiprināšanas brīdī.
 6. Mājas lapā efija2.lv par precēm var norēķināties ar bankas pārskatījumu vai izmantojot norēķinu karti.
 7. SIA EFIJA2 ir tiesības jebkurā laikā labot un precizēt noteikumus, publicējot attiecīgās izmaiņas. Jebkuras veiktās izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc to publicēšanas.
 8. Izvēloties preču saņemšanu veikalā tā ir bezmaksas pēc adreses: Rīga, Ganību dambis 21b, pēc apstiprināta pasūtījuma apmaksas saņemšanas. Pasūtījuma izņemšanas termiņš ir 3 ( trīs) darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas. Pasūtījumu var saņemt jebkurā laikā darba laika ietvaros.
 9. Izvēloties preču piegādi ar Omniva pakomātiem, sūtījumi tiks piegādāti 1–4 darba dienu laikā (atkarīgi no noslodzes) pēc apstiprināta pasūtījuma apmaksas saņemšanas.
 10. Izvēloties preču piegādi uz mājām, sūtījumi tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā, pēc apstiprināta pasūtījuma apmaksas saņemšanas. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu. Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.
 11. Bojāta sūtījuma saņemšanas gadījumā, kvalitāti jāpārbauda kurjera klātbūtnē:
 • norādiet to kurjeram, kurš piegādājis Preci;
 • sūtījuma piegādes dokumentā atzīmējiet, ka iepakojumam ir bojājumi un kopā ar kurjeru aizpildiet Iepakojuma bojājumu (pārbaudes) aktu;
 • pārbaudiet iepakojumā  esošās Preces un, ja tās ir bojātas, bojājumus fiksējiet ar fotogrāfijām. Fotogrāfijas būs nepieciešamas Preču atgriešanas procedūrai;
 1. Ja piegādes brīdī iepakojumam nav redzamu bojājumu, taču to izpakojot konstatējat preces bojājumu vai defektu, lūdzam nosūtīt foto ar skaidri saskatāmu bojājumu un bojātās preces daļas , kā arī aprakstu uz sales@efija2.lv, un klientu serviss ar Jums sazināsies 3 ( trīs) darba dienas laikā.
 2. Preču pārdošanas dokumenti Pircējam tiek nosūtīt elektroniski uz Pircēja norādīto e-pastu.
 3. Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpatnības.