Piepūšamā sniega kamera  2000509712877

Piepūšamā sniega kamera 2000509712877

57.00 Eur
Bez Pvn: 47.11 Eur
Preces kods: 470010
Atlikums 152
Apskatīts 405 reizes
Atslēgas vardi: Bērniem Bērnu ziemas preces

Piegādes veids

Venipak

Pasūtījumu izņemšu pats/e

Piegāde

Produkta apraksts

Noteikumi sniega kameru izmantošanai:

levērojiet īpašu piesardzību, jo sniega kameru apakšējā virsma ir ļoti slīdoša. Sīdēšanas ātrums lejup no kalna var sasniegt 70 km stundã. Vadīt sniega kameru pie šāda ātruma ir ļoti sarežģīti.

Pirms laisties lejup no kalna novērtējiet situāciju un pārliecinieties, ka nenotrieksiet citus cilvēkus. Ir aizliegts savienot vairākas kameras "vilcienā", jo tas apgrūtinās vadību nolaišanās laikā.

Kalns, pa kuru plānojiet nolaisties, slīpums nedrīkst pārsniegt 20 grādus. Kalna lejasdaļā ir jābūt pietiekamai vietai bremzēšanai, lai izvairītos no sadursmes.

Kalna virsmai ir jābūt līdzenai, uz tās nedrīkst atrasties koki, akmeņi un citi svešķermeņi, ar kuriem var notikt sadursme.

Ir KATEGORISKI AIZLIETS izmantot sniega kameru reibuma stāvoklī!

Kā uzpumpēt sniega kameru?

1) levietojiet kameru apvalkā tã, lai piepūšanas laikā kameras nipelis būtu vērsts uz leju.

2) Nepārsniedziet kameras spiediena līmeni - pareizi uzpūšot kameru, tai ir jāaizpilda viss apvalks, atstājot nelielas grumbas pa perimetru. Pārmērīgi uzpumpetu kameru būs nepatīkami izmantot (tā būs pārāk cieta).

Taču nepietiekami uzpumpēta kamera izraisīs kameras apvalka bojājumus slidināšanãs laikā. 

3) No sniega kameras, kas pēc aukstas ziemas sezonas tiek ienesta telpās, ir pilnībā vai daļēji jāizlaiž gaiss, lai samazinātu spiedienu. Tas ir nepieciesams, lai sasilšanas rezultātā gaiss nesabojātu kameru, jo prētējā gadījumā tā var uzsprāgt. Tāpat iesakām izņemt kameru no apvalka, kad sniega kamera netiek izmantota.

Ja kamera ir uzpumpēta nevienmērīgi:

Kamera var tikt uzpumpēta nevienmērīgi - viena puse var būt augstāka par otru. Ja nelīdzenums nav butīsks, tad iesakām nedaudz izlaist gaisu no kameras, mainīt uzpūšanas vietu (tur, kur kamera uzpūšas vairāk), pārceļot to uz kameras pretējo pusi, un uzpumpēt kameru tā, lai apvalks tiktu aizpildīts vienmērīgi.

Rakstīt atsauksmi

<span style="color: #FF0000;">Piezīme:</span> HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Citi produkti no šīs kategorijas

Nesen apskatītās preces

Piepūšamā sniega kamera  2000509712877
Atlikums:152